Άρθρα

Επιτυχόντες Μαθητές

Επιτυχόντες 2016-2017 

Νασοπούλου Κατερίνα  Ψυχολογίας Ρέθυμνο
Μπραουδάκης Γιώργος Θεατρικών Σπουδών Αθήνα
Βοτζάκη Άννα Φιλολογίας Ρέθυμνο
Ανδρονικάκης Ιωάννης Φιλολογίας Ρέθυμνο
Ψαρομιλήγκου Άρτεμη Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης  Πάτρα
Λυμπέρης Καδόγλου Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Κομοτηνή
Μανουσάκη Ελένη Πολιτικής Επιστήμης Ρέθυμνο
Τζουανάκη Γεωργία Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη
Γιωργος Παπαγεωργίου Διεθνών, Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών Σπουδών Αθήνα
Μακριδάκη Κάλλια  Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ρέθυμνο
Θωμαδάκης Σπύρος Ποιμαντικής και Κοινωνικής Θεολογίας Θεσσαλονίκη 
Αντιγόνη Γαλανάκη Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας Κέρκυρα
Μελάκης Κώστας Ιστορίας Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών Καλαμάτα
 Γιδαράκος Αλέξανδρος Ιατρικής Ηράκλειο
Καπετανάκη Μαριλένα Ιατρικής Ηράκλειο
Λεμενιτάκης Νικηφόρος Ιατρικής Αλεξανδρούπολη
Μαμαλουκάκη Χαρά Φαρμακευτική Θεσσαλονίκη
Δώρα Παυλιουδάκη Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκη
Μυρτώ Κουβάτση Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας
Αθήνα Μιράντα Λουράκη Εργοθεραπείας Αθήνα
Κουρομιχελάκη Δήμητρα Αισθητικής και Κοσμητολογίας Αθήνα
Νικολέτα Παλιουδάκη Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσσαλονίκη
Μαρκάκης Γιώργος Φυσικοθεραπείας Λαμία
Κορίνα Διγαλάκη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Χανιά
Αλευράκης Δημήτρης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Χανιά
Μπαντουράκη Μαρία Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Χανιά
Βαγγέλης Καστρινάκης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Χανιά
Μυρτώ Μαθιουλάκη Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρα
Μαρία Ναούμ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρα
Μοσχονά Γκλόρια Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Χανιά
Μπαγάκη Δήμητρα Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκη
Ιωσήφ Λεβεντάκης Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλος
Κρητικού Δανάη Μηχανικών Ορυκτών Πόρων Χανιά
Μαρίνα Ξυλάκη  Μηχανικών Περιβάλλοντος Χανιά
Ιάσων Παπαδάκης Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνα
Νίκος Μιχελιουδάκης Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνα
Ρένια Κότσαρη Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνα
Ειρήνη Λενταράκη Οικονομικών Επιστημών Αθήνα
Παντελής Σκαλιδάκης Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκη
Αντώνης Μπομπολάκης Οικονομικών Επιστημών Ρέθυμνο
Γιώργος Ζανιδάκης Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων Αγρίνιο
Νικολέτα Πατεράκη Βιολογίας    Ηράκλειο
Σινιοράκη Γεωργία  Βιολογίας Ηράκλειο
Δερμιτζάκης Δημήτρης Βιολογίας Ηράκλειο
Κουταλώνης Μάρκος  Χημείας Ηράκλειο
Κατερίνα Κασιωτάκη Χημείας Ηράκλειο
Κατερίνα Καβαλιεράκη Φυσικής Ηράκλειο
Νικολακάκης Αντώνης  Πληροφορικής Πειραιά
Μαρκάκης Σπύρος Ευελπίδων

Επιτυχόντες 2014-2015

  • ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ             ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ΛΑΣΚΑΡΗ ΛΥΔΙΑ                ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ΦΑΝΔΡΙΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
  • ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΣΩΜΑΘΙΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΓΛΥΝΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
  • ΒΑΡΩΝΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΠΑΣΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΣΤΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ΜΑΡΕΝΤΑΚΗ ΛΙΑΝΑ  ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠAIKΩN KAI ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ΚΡΟΜΜΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠAIKΩN KAI ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΑΡΑ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΔΕΤΟΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ  ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΜΑΛΕΦΑΚΗ ΕΥΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΜΠΟΥΛΙΤΣΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΞΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΜΠAΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΝΤΟΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΚΕΙΟ
  • ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΚΕΙΟ
  • ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗ
  • ΑΡΧΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΚΡΑΣΟΥΔΑΚΗ ΘΕΜΙΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ΚΛΑΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
  • ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  • ΔΟΒΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ
  • ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.& ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ &
  • ΒΟΛΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
  • ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ
  • ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΕΥΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΑ
  • ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
  • ΜΠΑΟΥΡΑΚΗ ΝΙΟΒΗ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΒΟΛΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ΗΛΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ
  • ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
  • ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΔΡΑΜΑ
  • ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Επιτυχόντες 2013-2014

·         ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

  • ·         ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ          ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ·         ΒΙΤΩΡΑΚΗ ΑΝΝΑ             ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΦΩΤΙΟΣ                ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • ·         ΒΟΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ·         ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ             ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΑ
  • ·         ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
  • ·         ΓΑΤΟΥΔΗ ΜΑΛΙΝΔΡΕΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ           ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ
  • ·         ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ "ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ
  • ·         & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΥΡΓΟΣ"
  • ·         ΔΙΓΑΛΑΚΗ ΕΥΑ  ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
  • ·         ΙΣΣΑ ΕΙΡΗΝΗ      ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
  • ·         ΚΑΚΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ           ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ - ΠΑΝΤΕΙΟ
  • ·         ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ·         ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
  • ·         ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΚΑΜΠΙΣΙ ΡΑΦΑΕΛΑ        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
  • ·         ΚΑΡΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ     ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ·         ΚΑΨΟΚΩΣΤΑ ΗΡΩ            ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ       ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ·         ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ          ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ               ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ·         ΚΥΒΕΡΝΗΤΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ          ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ·         ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΙΑ        ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
  • ·         ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
  • ·         ΜΑΡΟΥΛΗ ΙΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΜΑΤΣΑΜΑ ΠΡΟΚΟΠΙΑ  ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ·         ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ·         ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ      ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  • ·         ΜΠΑΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΜΠΕΜΠΛΙΔΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΜΠΕΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ·         ΜΠΙΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΜΠΟΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ         ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗ
  • ·         ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΔΑΜΑΡΙΣ             ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΒΟΛΟΣ
  • ·         ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ
  • ·         ΟΥΡΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ             ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ
  • ·         ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ     ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ·         ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
  • ·         ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΒΑΣΩ              ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ·         ΣΑΜΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ        ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • ·         ΣΑΡΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΣ
  • ·         ΣΚΙΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ            ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
  • ·         ΣΤΑΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ              ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  •  ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ·         ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ      ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ·         ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΑ
  • ·         ΣΧΕΤΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΣ
  • ·         ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ·         ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ    ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ
  • ·         ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ             ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • ·         ΧΟΥΣΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ             ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

Επιτυχόντες 2012-2013

  •  Παπαδάκης Νικόλαος  Ιατρική Ηρακλείου
  •  Παπαναστάση Κασσιανή Ιατρική Ηρακλείου
  •  Ραϊσάκης Θεόδωρος Ιατρική Ηρακλείου
  •  Νικολακάκης Ιωάννης Ιατρική Ηρακλείου
  •  Δερμιτζάκη Ιωάννα Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης 
  •  Βαρβαντάκη Αντωνία Φιλολογίας Ρέθυμνο
  •  Γκιμούση Φλώρα Ψυχολογίας Αθήνα
  •  Μπενιουδάκη Αικατερίνη Νομικής Κομοτηνή
  •  Γουλιέλμος Γιάννης Ιστορίας και αρχαιολογίας Ρέθυμνο
  •  Σπαντιδάκης Βλάσιος Παιδαγωγικό  Ρεθύμνου
  •  Σπυριδάκη Στυλιανός Ιστορίας και αρχαιολογίας Ρέθυμνο
  •  Χναρά Μαρία Δανάη Διεθνών, ευρωπαϊκών και περιφερειακών σπουδών Αθήνα  
  •  Βολάνη Σταματία Ιστορίας, αρχαιολογίας και κοινωνικής ανθρωπολογίας Βόλος
  •  Μαραγκάκη Αλκμήνη Φιλοσοφικών και κοινωνικών σπουδών Ρέθυμνο
  •  Τσιριντουλάκης Νικόλαος Παιδαγωγικό ειδικής αγωγής Βόλος
  •  Τσιριντουλάκη Ηρώ Ιστορικό αρχαιολογικό Ρέθυμνο
  •  Βαβουράκη Αργυρώ Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας 
  •  Μαθιουλάκη Αργυρώ Αρχιτεκτονικών μηχανικών Πάτρας  
  •  Μαμαλουκάκης Μιχαήλ Μηχανολόγων μηχανικών Θεσσαλονίκης
  •  Μήλιος Αχιλλέας Μηχανολόγων και αεροναυπηγών μηχανικών Πάτρα
  •  Ορφανουδάκη Ιωάννα Πολιτικών  μηχανικών Πάτρα
  •  Μαρεντάκης Ιωάννης Επιστήμης Υπολογιστών Ηράκλειο
  •  Καλαϊτζάκης Παναγιώτης Ηλεκτρονικών μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών Χανιά
  •  Παρθενόπουλος Φίλιππος Επιστήμης Υπολογιστών Ηράκλειο
  •  Σγουρομάλλη Μαρία Παιδαγωγικό προσχολικής εκπαίδευσης Ρέθυμνο
  •  Πιτσιτάκη Μαριλίζα Χημείας Ηράκλειο
  •  Ματσαμά Προκοπία Χημείας Ηράκλειο
  •  Λεβεντάκη Χριστιάνα Φυσικοθεραπείας Λαμία
  •  Μυλωνάκης Ιάσων Ηλεκτρονικών μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών  Χανιά
  •  Ροσμαράκης Δημήτρης Ηλεκτρονικών μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών Χανιά
  •  Παπαδάκης Κωνσταντίνος Μαθηματικών και εφαρμοσμένων μαθηματικών Ηράκλειο
  •  Αρχοντάκη Άρτεμις Μηχανικών οικονομίας και διοίκησης Χίος
  •  Τζανάκης Στέλιος Ευελπίδων
  •  Μιχελάκη Εμμανουέλα Τεχνικών υπαξιωματικών αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α.)
  •  Ανιτσάκης Χρήστος Τεχνικών υπαξιωματικών αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α.)
  •  Καλαϊτζάκη Ελένη Μονίμων υπαξιωματικών ναυτικού (ΣΜΥΝ)
  •  Καλαϊτζάκη Γεωργία Διοίκηση επιχειρήσεων διοίκηση μονάδων υγείας και πρόνοιας Τ.Ε.Ι Αθήνας
  •  Τσουρουνάκης Νικόλαος Σχεδιασμού και τεχνολογίας ξύλου και επίπλου Τ.Ε. Καρδίτσα
  •  Βοτζάκης Σταύρος Ηλεκτρονικών μηχανικών Τ.Ε. Χανιά 
  •  Αλεξανδράκης Ιωάννης Ηλεκτρονικών μηχανικών Τ.Ε. Χανιά
  •  Φλεμετάκης Αντώνης Διοίκηση επιχειρήσεων Α. Νικόλαος
  •  Μπουρνάζου Μαρία  Ραδιολογίας και ακτινολογίας Αθήνας
  •  Περράκης Κώστας Μηχανολόγων μηχανικών Τ.Ε. Ηράκλειο
  •  Τζουγανάκης Αντρέας Διοίκηση επιχειρήσεων αγροτικών προϊόντων και τροφίμων Αγρίνιο
  •  Αρναντωνάκη Γεωργία Γεωγραφίας Αθήνας
  •  Σαρρή Μαρία Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας
  •  Αρωλιθιανάκης Φανούρης Μηχανικών μουσικής τεχνολογίας και ακουστικής Τ.Ε. Ρέθυμνο
  •  Βερυκάκη Σοφία Μηχανικών παραγωγής και διοίκησης Χανιά
  •  Γιαπιτζάκη Νίκη Λογιστικής και χρηματοοικονομικής Ηράκλειο
  •  Πιστοπούλου Κωνσταντίνα Πλαστικών τεχνών και επιστημών τέχνης Ιωάννινα
  •  Παρασκευούδης Γιάννης Ηλεκτρονικών μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  Χαλβατζάκης Στέλιος Ηλεκτρονικών μηχανικών Τ.Ε. ΤΕΙ Κρήτης

Επιτυχόντες 2011-2012

  • Λιόδη Ιωάννα, Ψυχολογίας (Θεσσαλονίκη) (4η) 
  •  
  • Σπαντιδάκη Ευαγγελία, Φιλολογίας (Κρήτη)
  •  
  • Στράτου Υβόννη, Φιλολογίας (Κρήτη)
  •  
  • Φρουδάκη Χαρά, Φιλολογίας (Κρήτη)
  •  
  • Τσιριντουλάκη Ηρώ, Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη) (18η)
  •  
  • Κουρομιχελάκη Μαρία, Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα)
  •  
  • Μπολιουδάκη Μαρία, Νομικής (Κομοτηνή)
  •  
  • Καρμίρη Ιωάννα, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)
  •  
  • Δούπης Ευθύμιος, Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (Πάντειος)
  •  
  • Τσιριντουλάκης Νικόλαος, Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ (Πάτρα), (2η)
  •  
  • Σκαράκη Μαρία-Ελένη, Φιλ/φικών & Κοινωνικών Σπουδών (Κρήτη)
  •  
  • Κουταλώνη Ελένη, Κοινωνιολογία (Κρήτη)
  •  
  • Καψοκώστα Ηλιάνα, Επιστήμη Φυσικής αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα)
  •  
  • Μπαλωμενάκης Χαράλαμπος, Ιατρικής (Κρήτη) (1ος)
  •  
  • Μιχαλακόπουλος Αθανάσιος, Ιατρικής (Κρήτη)
  •  
  • Φουρναράκη Μαρία, Οδοντιατρικής (Αθήνα)
  •  
  • Κορακοβούνη Όλγα, Οδοντιατρικής (Αθήνα)
  •  
  • Παληκαράκη Γεωργία, Οδοντιατρικής (Αθήνα)
  •  
  • Βουγιουκαλάκη Μυρτώ, Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
  •  
  • Λιβέρη Άννα-Μαρία, Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ
  •  
  • Πατεράκη Ελένη, Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο (Κρήτη)
  •  
  • Γαλανάκης Ευστάθιος, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ
  •  
  • Ηλιάκης Νικόλαος, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ
  •  
  • Βαρθαλίτης Φοίβος, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ
  •  
  • Φραγκογιάννης Παύλος, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ
  •  
  • Ντοκάκης Εμμανουήλ, Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ
  •  
  • Καλογερής Ιωάννης, Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ
  •  
  • Καζάκης Βασίλης, Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
  •  
  • Κασιμάτης Κωνσταντίνος, Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
  •  
  • Βουγιουκαλάκης Κωνσταντίνος, Πολιτικών Μηχανικών (Βόλος)
  •  
  • Αμιρίδη Μάγδα, Ηλ/κών Μηχ/κών & Μηχ/κών Υπολ. Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Καζαλάκη Ελένη, Οικονομικών Επιστημών (Κρήτη)
  •  
  • Γιουσέφ Ιάσονας, Οικονομικών Επιστημών (Κρήτη)
  •  
  • Κυτράκης Θεόδωρος, Ηλ/κών Μηχ/κών & Μηχ/κών Υπολ. Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Κανιαδάκη Αιμιλία, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Σημαντηράκης Μιχάλης, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Γκούμα Κωνσταντίνα, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Φιωτοδημητράκη Αικατερίνη, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Χατζηδάκη Ειρήνη, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Δούπη Αλεξάνδρα, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Παντελίδη Μαρία-Δέσποινα, Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης
  •  
  • Παπαδουλάκη Κωνσταντίνα, Χημικών Μηχανικών (Πάτρα)
  •  
  • Αλυγίζου Αμαλία, Χημείας (Αθήνα)
  •  
  • Τζεβελεκίδης Παναγιώτης, Χημείας (Θεσσαλονική)
  •  
  • Παπαδάκη Γεωργία, Βιολογίας (Αθήνα)
  •  
  • Ανδρεάκη Μαρία, Βιολογίας (Κρήτη)
  •  
  • Σταθουράκης Παντελής, Μαθηματικών (Αθήνα)
  •  
  • Μαραγκουδάκης Δημήτριος, Μαθηματικών Κρήτης
  •  
  • Αγγελοπούλου Άννα, Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας (Λάρισα)
  •  
  • Γαλανάκης Ιωάννης, Διοίκησης Επιχειρήσεων (Κομοτηνή)
  •  
  • Παπαδογεωργάκης Βαρδής, Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
  •  
  • Βρουβάκης Ιωάννης, Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α)
  •  
  • Τσαπάκη Μαρία, Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α)
  •  
  • Καρακατσάνης Γεώργιος, Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (Θεσσαλονίκη)
  •  
  • Χατζηλούδη Ειρήνη, Νοσηλευτική ΤΕΙ (Αθήνα)
  •  
  • Παρασκευούδης Χρήστος, Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ (Πάτρα)
  •  
  • Σκαραντωνάκης Χαράλαμπος, Πολ. Δομικών Έργων (Ηράκλειο)
  •  
  • Βοτζάκης Παύλος, Οχημάτων ΤΕΙ (Θεσσαλονίκη)
  •  
  • Βόρδος Νικόλαος, Ηλ/κών Υπολογιστικών Συστημάτων ΤΕΙ (Πειραιάς)
  •  
  • Βερυκάκης Νικόλαος, Εφαρμοσμένης Πληροφορικής & Πολυμέσων ΤΕΙ (Ηράκλειο)
  •  
  • Σγουρομάλλη Μαρία, Λογοθεραπείας ΤΕΙ (Πάτρα)
  •  
  • Ξανθάκης Γεώργιος, Ηλεκτρονικής ΤΕΙ (Κρήτη)
  •  
  • Χιωτάκης Εμμανουήλ, Πολ. Δομικών Έργων ΤΕΙ (Κρήτη)
  •  
  • Τορναζάκη Αλίκη, Πλαστικών Τεχνών & Επιστημών της Τέχνης (Ιωάννινα)
  •  
  • Καψωμένος Εμμανουήλ, Επιστήμης & Τεχνολογίας Υλικών (Ηράκλειο)
  •  
  • Βουρλάκης Δημήτριος, Πολ. Δομικών Έργων ΤΕΙ (Κρήτη)
  •  
  • Κεχαγίδης Εμμανουήλ, Ηλεκτρονικής ΤΕΙ (Κρήτη)
  •  
  • Μαθιουλάκη Αργυρώ, Συντήρησης Αρχαιοτήτων & Έργων Τέχνης ΤΕΙ (Αθήνα)
  •  
  • Βαρθαλίτη Νεφέλη, Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας (Πειραιά)
  •  

Επιτυχόντες 2010-2011

 

  • ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Νομικής Αθήνας
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Φιλολογία Θεσσαλονίκης
  • ΚΑΡΑΖΕΠΟΥΝΗ ΑΡΓΥΡΩ Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
  •  ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
  •  ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ιστορίας & Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
  •  ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας
  •  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος)
  •  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΑΠΗ Παιδ/κό Προσχολικής Εκπ/σης Κρήτης (Ρέθυμνο)
  • ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ Ιατρικό (ΣΣΑΣ) Θεσ/κης
  • ΜΑΜΑΛΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ιατρική Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οδοντιατρικής Αθήνας
  •  ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης
  •  ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ικάρων (ΣΙ) Μηχανικοί (ΣΜΑ)
  •  ΑΝΔΡΕΟΠΟYΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσ/κη
  •  ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οινονομικού Παν. Αθήνας
  •  ΧΑΤΖΗΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Πληροφορικής Οικονομικού Παν. Αθήνας
  •  ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Οικονομικών Επιστημών Αθήνας
  •  ΒΙΤΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
  •  ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας
  • ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θες/νικης
  •  ΠΑΠΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσ/κης
  •  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
  •  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) 
  •  ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Μηχ/κων Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
  • ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ευελπίδων (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
  •   ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ Μηχανικών Περιβάλλοντος Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
  •  ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Ηλεκτρονικών Μηχ. & Μηχ. Υπολ. Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
  •  ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ Μηχανικών Ορυκτών Πόρων Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
  •  ΞΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Βιολογικών εφαρμογών & τεχνολογιών Ιωαννίνων
  •  ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Χημείας Θεσ/κης
  •  ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΚΑΠΗΣ ΣΠyΡΙΔΩΝ Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος)
  •  ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος)
  •  ΚΟΥΜΟΥΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αστυφυλάκων
  •  ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσ/κη
  •  ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αξιοπ. Φυσικων πόρων και γεωργικής μηχανικής γεωπονικού παν. Αθήνας
  •  ΒΑΛΥΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)
  • ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών Τεχνών ΤΕΙ Αθήνας
  • ΒΟΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πολ. Δομικών Έργων ΤΕΙ Πειραιά
  • ΓΙΟΥΣΕΦ ΙΑΣΩΝ Λογιστικής ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας
  •  ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Λογιστικής ΤΕΙ Μεσολογγίου
  •  ΒΟΤΖΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Μηχανολογίας ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Κρήτης (Χανιά)
  •  ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας (Αίγιο)
  •  ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο) 
  •  ΜΗΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Νοσηλευτικής ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΜΠΕΜΠΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πάτρας
  •  ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Πολ. Δομικών έργων ΤΕΙ Κρήτης
  •  ΜΠΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ Διατροφής & Διαιτολογίας ΤΕΙ Κρήτης (Σητεία)
  •  ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Διοίκησης επιχειρήσεων ΤΕΙ Καβάλας
  •  ΜΠΕΧΤΣΟΥΔΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Φυσικών πόρων & περιβάλλοντος ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (Χανιά)
  •  ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Πολ. Δομικών έργων ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)
  •  ΤΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γραφιστικής ΤΕΙ Αθήνας
  •  ΛΟΥΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Κρήτης (Χανιά)

 

end faq